Informujemy, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców i właścicieli nieruchomości z terenu miasta Zielona Góra, znajdujący się przy ul. Wrocławskiej 73 (wjazd od Raculi), przyjmuje odpady od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do 9:00 i od godz. 14:00 do 19:30 oraz w soboty od godz. 8:00 do godz.12:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Przejdź do strony z pełną informacją
PONIEDZIAŁEK, 10 grudnia 2018 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Julii, Judyty, Daniela
Kompleksowa gospodarka odpadami Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych Oczyszczanie miasta Transport odpadów
Kompleksowa gospodarka odpadami
Instalacja do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów ( IMB )
Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych
Samojezdna kosiarka do trawy.
Oczyszczanie miasta
Pojazd do zamiatania ulic.
Transport odpadów
Pojazdy do transportu odpadów komunalnych.

Kronika - styczeń 2004 Drukuj Email


Na winnicy pracownicy ZGKiM-u zdemontowali druty na jednym z sektorów, w przyszłości powstanie sektor pokazowy. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych wykopywane były również stare kantówki nadające się do wymiany.

Zielonogórscy winiarze będą współpracować z podobnym stowarzyszeniem z Gubina. W połowie stycznia w Palmiarni obie strony podpisały umowę, a potem uczciły ją lampką wina wyprodukowanego przez plantatorów z podzielonogórskiego Górzykowa. Polscy i niemieccy winiarze będą się wymieniać doświadczeniami z zakresu odmian winorośli, ich pielęgnacji i wyrobu wina. Stowarzyszenia mają też, promować region, a także organizować spotkania naukowe, turystyczne i gospodarcze.

 
następna podstrona »
© 2000-2018 Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o. o.   ul.Zjednoczenia 110C,  65-120 Zielona Góra, tel. (68) 322-91-00   faks (68) 322-91-11