Informujemy, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców i właścicieli nieruchomości z terenu miasta Zielona Góra, znajdujący się przy ul. Wrocławskiej 73 (wjazd od Raculi), przyjmuje odpady od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do 9:00 i od godz. 14:00 do 19:30 oraz w soboty od godz. 8:00 do godz.12:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Przejdź do strony z pełną informacją
PONIEDZIAŁEK, 10 grudnia 2018 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Julii, Judyty, Daniela
Kompleksowa gospodarka odpadami Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych Oczyszczanie miasta Transport odpadów
Kompleksowa gospodarka odpadami
Instalacja do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów ( IMB )
Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych
Samojezdna kosiarka do trawy.
Oczyszczanie miasta
Pojazd do zamiatania ulic.
Transport odpadów
Pojazdy do transportu odpadów komunalnych.

Kronika - maj 2004 Drukuj Email

Zgodnie z rozpoznaniem choroby przez Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Gorzowie Wlkp. i metody jej zwalczania, zostały wykonane opryski na winnicy przeciwko szpecielowi winoroślcowi.
Miasto Zielona Góra wraz z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Plantatorów Winorośli i Producentów Wina wystąpiło do Urzędu Patentowego o rejestrację znaku graficznego "wino zielonogórskie". Na pomysł wpadła wiceprezes stowarzyszenia, właścicielka winnicy Danuta Krojcig - "Jeśli otrzymamy zgodę to można byłoby ruszyć z produkcją win" - mówi. Najważniejsze że z tego znaku będzie mogło skorzystać wiele osób, bo nie jest on zarezerwowany tylko dla wnioskujących.

 
« poprzednia podstrona   następna podstrona »
© 2000-2018 Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o. o.   ul.Zjednoczenia 110C,  65-120 Zielona Góra, tel. (68) 322-91-00   faks (68) 322-91-11