Informujemy, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców i właścicieli nieruchomości z terenu miasta Zielona Góra, znajdujący się przy ul. Wrocławskiej 73 (wjazd od Raculi), przyjmuje odpady od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do 9:00 i od godz. 14:00 do 19:30 oraz w soboty od godz. 8:00 do godz.12:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Przejdź do strony z pełną informacją
CZWARTEK, 13 grudnia 2018 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Łucji, Otylii, Eugeniusza
Kompleksowa gospodarka odpadami Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych Oczyszczanie miasta Transport odpadów
Kompleksowa gospodarka odpadami
Instalacja do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów ( IMB )
Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych
Samojezdna kosiarka do trawy.
Oczyszczanie miasta
Pojazd do zamiatania ulic.
Transport odpadów
Pojazdy do transportu odpadów komunalnych.

Kronika - wrzesień 2004 Drukuj Email


W dniu 11 września odbyło się II Zielonogórskie Targowisko Winiarskie, zorganizowane przez Centrum Biznesu i ZGKiM. Na targowisku można było kupić sadzonki i poradzić się fachowców, jak uprawiać i pielęgnować winogron.

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej przeprowadził akcję: "SADZONKA WINOROŚLI ZA 4 KSIĄŻKI", do rozdania zainteresowanym było 700 szt. sadzonek winorośli w różnych odmianach.

Plantatorzy doradzają ...

Wystawa zdjęć poświęcona tematyce winiarskiej

Pod koniec września zakończano prace remontowe związane z odtworzeniem winnicy. Zakres tych prac obejmował wymianę opalikowania i odrutowania. Materiał z jakiego wykonano kantówki to drewno robiniowe, które na konstrukcje tego typu nadaje się idealnie ze wzglądów wytrzymałościowych.


Wygląd palików przed i po wymianie.

 
« poprzednia podstrona   następna podstrona »
© 2000-2018 Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o. o.   ul.Zjednoczenia 110C,  65-120 Zielona Góra, tel. (68) 322-91-00   faks (68) 322-91-11