Informujemy, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców i właścicieli nieruchomości z terenu miasta Zielona Góra, znajdujący się przy ul. Wrocławskiej 73 (wjazd od Raculi), przyjmuje odpady od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do 9:00 i od godz. 14:00 do 19:30 oraz w soboty od godz. 8:00 do godz.12:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Przejdź do strony z pełną informacją
CZWARTEK, 13 grudnia 2018 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Łucji, Otylii, Eugeniusza
Kompleksowa gospodarka odpadami Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych Oczyszczanie miasta Transport odpadów
Kompleksowa gospodarka odpadami
Instalacja do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów ( IMB )
Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych
Samojezdna kosiarka do trawy.
Oczyszczanie miasta
Pojazd do zamiatania ulic.
Transport odpadów
Pojazdy do transportu odpadów komunalnych.

Kronika - listopad 2004 Drukuj Email


W tym miesiącu temp. powietrza spadła poniżej zera, krótkotrwałe, lecz obfite opady śniegu spowodowały zniszczenia na terenie Parku Winnego. Ucierpiały stare głogi, które pod ciężarem śniegu uległy złamaniu.
Pracownicy ZGKiM-u przycinają krzewy winorośli, część winnych krzewów zostanie przycięta jeszcze w tym roku a część w lutym i marcu nowego roku.

Pod koniec miesiąca w nocy na plantacji przy Palmiarni miał miejsce akt wandalizmu.Zostało połamanych około 30 szt. palików podtrzymujących winorośla. Wszystkie paliki Zakład wymienił.

W Palmiarni odbyło się winne święto pod hasłem "I Lubuskie Święto Młodego Wina".
Lubuscy plantatorzy zrzeszeni i nie zrzeszeni, którzy byli organizatorami tego spotkania zapraszali do udziału z własnym trunkiem wszystkich zainteresowanych. Można było również posłuchać informacji o recepturach produkcji win domowych. Impreza była otwarta dla wszystkich.

 
« poprzednia podstrona   następna podstrona »
© 2000-2018 Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o. o.   ul.Zjednoczenia 110C,  65-120 Zielona Góra, tel. (68) 322-91-00   faks (68) 322-91-11