Informujemy, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców i właścicieli nieruchomości z terenu miasta Zielona Góra, znajdujący się przy ul. Wrocławskiej 73 (wjazd od Raculi), przyjmuje odpady od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do 9:00 i od godz. 14:00 do 19:30 oraz w soboty od godz. 8:00 do godz.12:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Przejdź do strony z pełną informacją
PONIEDZIAŁEK, 10 grudnia 2018 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Julii, Judyty, Daniela
Kompleksowa gospodarka odpadami Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych Oczyszczanie miasta Transport odpadów
Kompleksowa gospodarka odpadami
Instalacja do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów ( IMB )
Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych
Samojezdna kosiarka do trawy.
Oczyszczanie miasta
Pojazd do zamiatania ulic.
Transport odpadów
Pojazdy do transportu odpadów komunalnych.

Kronika - październik 2005 Drukuj Email

Na Winnym Wzgórzu wykonywane są prace porządkowe, grabienie liści i przygotowanie winorośli do zimy. Młode sadzonki zostały okryte kopczykami.

Sobotni wieczór 26 listopada upłynął pod hasłem święta młodego wina zielonogórskiego. Z tej okazji miejscowi winiarze oraz ich goście spotkali się w Muzeum Ziemi Lubuskiej. Uroczystość uświetnił występ chóru "Moderato" z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zespół zaprezentował ciekawy program piosenek oraz fraszek o winie.
Udanej produkcji wina z tegorocznych zbiorów życzyła lubuskim winiarzom przybyła z Guben Królowa Jabłek, zielonogórski Bachus oraz dyrektor Muzeum Ziemi Lubuskiej, dr Andrzej Tczewski. Po pierwszym toaście wzniesionym przez Bachusa rozpoczęto prezentacje winnic połączoną z degustacją trunków przygotowanych przez ich właścicieli.


 
« poprzednia podstrona
© 2000-2018 Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o. o.   ul.Zjednoczenia 110C,  65-120 Zielona Góra, tel. (68) 322-91-00   faks (68) 322-91-11