Informujemy, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców i właścicieli nieruchomości z terenu miasta Zielona Góra, znajdujący się przy ul. Wrocławskiej 73 (wjazd od Raculi), przyjmuje odpady od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do 9:00 i od godz. 14:00 do 19:30 oraz w soboty od godz. 8:00 do godz.12:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Przejdź do strony z pełną informacją
PONIEDZIAŁEK, 10 grudnia 2018 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Julii, Judyty, Daniela
Kompleksowa gospodarka odpadami Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych Oczyszczanie miasta Transport odpadów
Kompleksowa gospodarka odpadami
Instalacja do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów ( IMB )
Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych
Samojezdna kosiarka do trawy.
Oczyszczanie miasta
Pojazd do zamiatania ulic.
Transport odpadów
Pojazdy do transportu odpadów komunalnych.

Kronika - maj 2006 Drukuj Email

W dniu 13.05. br odbyło się V Zielonogórskie Targowisko Winiarskie, można było otrzymać sadzonkę winorośli za 10 kg makulatury, a za 20 kg gadżet winiarski np.: wężyki do odciągu wina, butelki, korki, korkociągi, cukromierze, kosze na butle, książki itp. Do rozdania było 300 szt. sadzonek i 116 gadżetów. Dla osoby, która przyniosła największą ilość makulatury przewidziano nagrodę specjalną - szklaną beczułkę do wina.

W czasie trwania targów odbyło się II Forum Winiarskie, na które przybyli zaproszeni goście ze Słowacji i Niemiec. Temat Forum to: " Regionalne tradycje winiarskie, historia i dzień dzisiejszy". Więcej informacji na temat II Forum Winiarskiego na stronie www.winiarze.zgora.pl  »

 

W naszym mieście jest duże zainteresowanie odradzaniem tradycji winiarskich, ponieważ sadzonki rozdano w przeciągu dwóch godzin, jednym słowem Targowisko się udało.

 

Pod koniec miesiąca przy sprzyjających warunkach atmosferycznych zostanie przeprowadzony oprysk przeciwko szpecielowi, środkiem SIARKOL EXTRA 80 WP.

 
« poprzednia podstrona   następna podstrona »
© 2000-2018 Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o. o.   ul.Zjednoczenia 110C,  65-120 Zielona Góra, tel. (68) 322-91-00   faks (68) 322-91-11