Informujemy, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców i właścicieli nieruchomości z terenu miasta Zielona Góra, znajdujący się przy ul. Wrocławskiej 73 (wjazd od Raculi), przyjmuje odpady od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do 9:00 i od godz. 14:00 do 19:30 oraz w soboty od godz. 8:00 do godz.12:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Przejdź do strony z pełną informacją
PONIEDZIAŁEK, 10 grudnia 2018 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Julii, Judyty, Daniela
Kompleksowa gospodarka odpadami Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych Oczyszczanie miasta Transport odpadów
Kompleksowa gospodarka odpadami
Instalacja do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów ( IMB )
Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych
Samojezdna kosiarka do trawy.
Oczyszczanie miasta
Pojazd do zamiatania ulic.
Transport odpadów
Pojazdy do transportu odpadów komunalnych.

Kronika - kwiecień 2007 Drukuj

Od dnia 12 kwietnia br. rusza cykl szkoleń "Czwartków Winiarskich" organizowanych przez ZGKiM. Wykłady mają na celu reaktywowanie tradycji winiarskich i poszerzenie wiedzy z zakresu: wyboru odpowiednich odmian, ochrony winorośli, nawożenia oraz przetwórstwa winnej latorośli.
Pierwsze zajęcia poprowadził Dyrektor Muzeum Ziemi lubuskiej Pan Andrzej Toczewski. Tematem spotkania była: "Historia Winiarstwa". Część praktyczną zajęć poprowadziła właścicielka winnicy w Starej Wsi Pani Kinga Kowalewska-Koziarska. Po krótkim wstępie teoretycznym wszyscy wyruszyli na miejską winnicę przy Palmiarni, gdzie uczyli się przycinać winorośl. Zainteresowani bardzo aktywnie brali udział w ćwiczeniach praktycznych przez co szkolenie trwało do późnych godzin wieczornych.
Kolejne czwartkowe szkolenie poprowadził Pan Jarosław Lewandowski, właściciel winnicy "Leśna Polana" w Proczkach. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzieli się jak przygotować grunt pod winnice oraz jak sadzić i nawozić winorośl.

 
« poprzednia podstrona   następna podstrona »
© 2000-2018 Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o. o.   ul.Zjednoczenia 110C,  65-120 Zielona Góra, tel. (68) 322-91-00   faks (68) 322-91-11