Informujemy, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców i właścicieli nieruchomości z terenu miasta Zielona Góra, znajdujący się przy ul. Wrocławskiej 73 (wjazd od Raculi), przyjmuje odpady od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do 9:00 i od godz. 14:00 do 19:30 oraz w soboty od godz. 8:00 do godz.12:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Przejdź do strony z pełną informacją
CZWARTEK, 13 grudnia 2018 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Łucji, Otylii, Eugeniusza
Kompleksowa gospodarka odpadami Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych Oczyszczanie miasta Transport odpadów
Kompleksowa gospodarka odpadami
Instalacja do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów ( IMB )
Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych
Samojezdna kosiarka do trawy.
Oczyszczanie miasta
Pojazd do zamiatania ulic.
Transport odpadów
Pojazdy do transportu odpadów komunalnych.

Kronika - maj 2007 Drukuj

Zielonogórska winnica została spryskana nawozem zwalczającym szpeciela. Poza opryskami trwają prace agotachniczne takie jak pielenie, koszenie i podlewanie.


W dniu 10.05 odbyły się VII Zielonogórskie Targi Winiarskie tym razem impreza odbyła się na deptaku przy Muzeum Ziemi Lubuskiej.
W trakcie imprezy można było kupić oprócz sadzonek winogron, różnego rodzaju wyroby rękodzielnicze i miody z przydomowych pasiek. Winiarze z Zielonogórskiego Stowarzyszenia Winiarskiego, udzielali bezpłatnych porad z zakresie winiarstwa i uprawy winorośli. W czasie targowiska zostały przeprowadzone dwa konkursy, plastyczny oraz z wiedzy o Zielonej Górze. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody. Całą imprezę zakończył występ chóru Uniwersytetu XXX wieku MODERATO.

W dniu 10.05 br. odbyły się kolejne szkolenia z cyklu "Czwartków Winiarskich" nt.: "Ochrona winnicy". Szkolenie poprowadziła specjalistka P. E. Janecka z Państwowego Instytutu Ochrony Rolnictwa i Nasiennictwa w Zielonej Górze.
Kolejny "Czwartek Winiarski" odbył się 24.05 br. nt.: "Przetwórstwo winogron i wytwarzanie wina". Wykład poprowadził winiarz z 10 letnim stażem Pan Marek Senator.

 
« poprzednia podstrona   następna podstrona »
© 2000-2018 Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o. o.   ul.Zjednoczenia 110C,  65-120 Zielona Góra, tel. (68) 322-91-00   faks (68) 322-91-11