Informujemy, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców i właścicieli nieruchomości z terenu miasta Zielona Góra, znajdujący się przy ul. Wrocławskiej 73 (wjazd od Raculi), przyjmuje odpady od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do 9:00 i od godz. 14:00 do 19:30 oraz w soboty od godz. 8:00 do godz.12:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Przejdź do strony z pełną informacją
PONIEDZIAŁEK, 10 grudnia 2018 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Julii, Judyty, Daniela
Kompleksowa gospodarka odpadami Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych Oczyszczanie miasta Transport odpadów
Kompleksowa gospodarka odpadami
Instalacja do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów ( IMB )
Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych
Samojezdna kosiarka do trawy.
Oczyszczanie miasta
Pojazd do zamiatania ulic.
Transport odpadów
Pojazdy do transportu odpadów komunalnych.

Kronika - czerwiec 2007 Drukuj Email

W dniu 21 czerwca zakończył się III cykl szkoleń "Czwartków Winiarskich", który trwał od kwietnia do czerwca br. W trakcie szkoleń uczestnicy dowiedzieli się wszystkiego o uprawie, pielęgnacji, ochronie i przetwórstwie winogron. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem słuchaczy, czego dowodem było wiele pytań zadawanych z ich strony.
Tematem ostatniego wykładu było "Organizowanie Gospodarstw Agroturystycznych z możliwością wykorzystania winnic". Szkolenie poprowadziła PAni Barbara Brejwo z Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kalsku. Cykl szkoleń zakończyliśmy uroczystym wręczeniem certyfikatów winiarskich przez dyrektora ZGKiM Wojciecha Jankę oraz Prezesa Zielonogórskiego Stowarzyszenia Winiarskiego Romana Grada. Po otrzymaniu dyplomów wszyscy uczestnicy wznieśli toast winem z zielonogórskiej winnicy. 
« poprzednia podstrona   następna podstrona »
© 2000-2018 Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o. o.   ul.Zjednoczenia 110C,  65-120 Zielona Góra, tel. (68) 322-91-00   faks (68) 322-91-11