Informujemy, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców i właścicieli nieruchomości z terenu miasta Zielona Góra, znajdujący się przy ul. Wrocławskiej 73 (wjazd od Raculi), przyjmuje odpady od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do 9:00 i od godz. 14:00 do 19:30 oraz w soboty od godz. 8:00 do godz.12:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Przejdź do strony z pełną informacją
PONIEDZIAŁEK, 10 grudnia 2018 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Julii, Judyty, Daniela
Kompleksowa gospodarka odpadami Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych Oczyszczanie miasta Transport odpadów
Kompleksowa gospodarka odpadami
Instalacja do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów ( IMB )
Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych
Samojezdna kosiarka do trawy.
Oczyszczanie miasta
Pojazd do zamiatania ulic.
Transport odpadów
Pojazdy do transportu odpadów komunalnych.

Kronika - lipiec 2007 Drukuj Email

Zgodnie z zaleceniami z Państwowego Instytutu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Zielonej Górze, winnica została kilkukrotnie opryskana nawozem zawierającym pierwiastek żelaza, który ma zapobiegać powstawaniu antraknozy. Winorośl ze względu na szybkie przyrosty masy liściowej, wymaga szczególnej pielęgnacji ( podwiązywania i uszczykiwania wilków).

Cały czas trwają prace przy budowie Palmiarni. Widać już całkowitą konstrukcję, nowy plac zabaw i podjazd dla niepełnosprawnych od ul. Kupieckiej.

TEGOROCZNE WINOGRONA


 
« poprzednia podstrona   następna podstrona »
© 2000-2018 Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o. o.   ul.Zjednoczenia 110C,  65-120 Zielona Góra, tel. (68) 322-91-00   faks (68) 322-91-11