Informujemy, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców i właścicieli nieruchomości z terenu miasta Zielona Góra, znajdujący się przy ul. Wrocławskiej 73 (wjazd od Raculi), przyjmuje odpady od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do 9:00 i od godz. 14:00 do 19:30 oraz w soboty od godz. 8:00 do godz.12:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Przejdź do strony z pełną informacją
PONIEDZIAŁEK, 10 grudnia 2018 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Julii, Judyty, Daniela
Kompleksowa gospodarka odpadami Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych Oczyszczanie miasta Transport odpadów
Kompleksowa gospodarka odpadami
Instalacja do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów ( IMB )
Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych
Samojezdna kosiarka do trawy.
Oczyszczanie miasta
Pojazd do zamiatania ulic.
Transport odpadów
Pojazdy do transportu odpadów komunalnych.
STRONA GŁÓWNA arrow INFORMATOR DLA KLIENTA arrow Zielonogórski informator gospodarki odpadami arrow Jak postępować ze swoimi odpadami - działalność gospodarcza

Jak postępować ze swoimi odpadami - działalność gospodarcza Drukuj Email

  • "Worki czerwone" na odpady medyczne i weterynaryjne - kupisz w Dziale Zagospodarowania Odpadów ZGK w Raculi lub w Dziale Transportu Komunalnego ZGK przy ul. Zjednoczenia 110C,
  • "Worki zielone" - kupisz u każdego kierowcy śmieciarki lub w Dziale Transportu Komunalnego ZGK, przy ul. Zjednoczenia 110C.
  • Wytwarzający odpady i odbiorca odpadów są obowiązani do prowadzenia ich ilościowej i jakościowej ewidencji zgodnie z przyjętą klasyfikacją odpadów.
  • Prowadząc działalność, w wyniku której wytwarzasz odpady niebezpieczne w ilości powyżej 1 tony rocznie lub 5 tys. ton odpadów innych niż niebezpieczne – zobowiązany jesteś do uzyskania pozwolenia na ich wytwarzanie od Prezydenta Miasta lub Marszałka Województwa.
  • Odbiór odpadów i ich unieszkodliwianie możesz zlecić tylko mającemu odpowiednie zezwolenie – w przeciwnym przypadku to ty ponosisz odpowiedzialność za to, co się stanie z Twoimi odpadami.
 
« poprzednia podstrona   następna podstrona »
© 2000-2018 Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o. o.   ul.Zjednoczenia 110C,  65-120 Zielona Góra, tel. (68) 322-91-00   faks (68) 322-91-11