Informujemy, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców i właścicieli nieruchomości z terenu miasta Zielona Góra, znajdujący się przy ul. Wrocławskiej 73 (wjazd od Raculi), przyjmuje odpady od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do 9:00 i od godz. 14:00 do 19:30 oraz w soboty od godz. 8:00 do godz.12:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Przejdź do strony z pełną informacją
CZWARTEK, 13 grudnia 2018 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Łucji, Otylii, Eugeniusza
Kompleksowa gospodarka odpadami Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych Oczyszczanie miasta Transport odpadów
Kompleksowa gospodarka odpadami
Instalacja do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów ( IMB )
Pielęgnacja komunalnych terenów zielonych
Samojezdna kosiarka do trawy.
Oczyszczanie miasta
Pojazd do zamiatania ulic.
Transport odpadów
Pojazdy do transportu odpadów komunalnych.
STRONA GŁÓWNA arrow WINIARSTWO arrow Uprawa winorośli arrow III Zielonogórskie Targowisko Winiarskie

III Zielonogórskie Targowisko Winiarskie Drukuj Email


Zielona Góra, 13 czerwca 2005 r.


Wielu zielonogórzan odwiedziło III Targowisko Winiarskie, które odbyło się w sobotę 11 czerwca br. przy zielonogórskiej Palmiarni. Na targowisku prezentowali się sprzedawcy winorośli, plantatorzy oraz producenci akcesoriów i specjalistycznego sprzętu winiarskiego. Zainteresowani mogli kupić między innymi sadzonki winorośli, sprzęt i urządzenia niezbędne do produkcji wina w małych wytwórniach. Można też było nabyć literaturę fachową.
Dużym powodzeniem cieszyło się stoisko przy którym odbywały się degustacje i udzielane były porady dotyczące produkcji wina.

Na Targach była także możliwość zaproponowania własnego projektu rzeźby Bachusa. Organizatorem imprezy było Centrum Biznesu, Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Plantatorów Winorośli i Producentów Wina w Zielonej Górze. 
« poprzednia podstrona   następna podstrona »
© 2000-2018 Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o. o.   ul.Zjednoczenia 110C,  65-120 Zielona Góra, tel. (68) 322-91-00   faks (68) 322-91-11